![Благодійна акція Благодійна акція](/uploads/posts/2020-09/1599832926_kopiya-dsc_8630.jpg)
Протягом тижня у колегіумі
проводилася акція щодо збору гуманітарної допомоги військовослужбовцям Краматорська та Слов'янська, до якої долучилися учні 1-11 класів, батьки, працівники. 10 вересня 2020 року учнями було передано ГО "Волонтерська спілка учасників АТО та Захисників Вітчизни" продукти харчування, одяг, медикаменти та засоби гігієни. Дякуємо всім діткам та батькам, які долучилися до акції.