![Міжнародний день миру у «Вулику» Міжнародний день миру у «Вулику»](/uploads/posts/2020-09/1600689428_kopiya-120074656_1452121104979567_639425414427011722_n.jpg)
Найбільше я хочу, щоб мир був у світі,
Як небо – у зорях, а місто – у квітах.
Під таким гаслом вихованці дошкільних груп «Вулик» долучилися до відзначення Міжнародного дня миру.
Цього дня у групах були проведені тематичні заняття, на яких діти зображували символ миру – білокрилих голубів, бесіди, розглядання ілюстрацій та вивчення мирилок.
P.S. Старанність і відповідальність, яку проявили дошкільнята, вселяють надію і підтримують віру в те, що в Україні та в усьому світі не буде місця війні.