![«Вчимося бути толерантними» «Вчимося бути толерантними»](/uploads/posts/2020-11/1605625251_tol.jpg)
В рамках тижня «Толерантності та доброти»
17 листопада 2020 року психологічною службою колегіуму було проведено годину спілкування з елементами тренінгового заняття «Вчимося бути толерантними» для учнів 6-х класів. У ході заняття були розглянуті поняття «толерантність» та «риси толерантної особистості», учні активно виконували вправи та висловлювали свої думки щодо формування рис толерантної особистості.