![День писемності та мови - величне свято День писемності та мови - величне свято](/uploads/posts/2021-11/1636466462_cea8e51bc248b61082a01b66f6586b49_xl.jpg)
9 листопада
замайорів наш заклад різнобарвними вишиванками.
У вестибюлі ліцею була розміщена виставка малюнків та висловів про солов'їну мову. На уроках української мови проведені п'ятихвилинки, конкурси, що підготували учні разом із педагогами. У цей день звучали вірші про красу мови, школярі розгадували загадки, ребуси, кросворди, змагалися за звання найкращого знавця української мови. Учні 9-х класів долучилися до написання радіодиктанту національної єдності. А п'ятикласники відвідали шкільну бібліотеку, де ознайомилися з виставкою "Коштовний скарб народу".
День української писемності та мови гуртує всіх, хто вважає рідне слово найціннішим скарбом у житті, берегинею свого роду і народу.