![День гідності та свободи День гідності та свободи](/uploads/posts/2021-11/1637596914_258788608_258702752970621_7885127931011795807_n.jpg)
19 та 22 листопада 2021 року
у ліцеї було проведено ряд заходів, приурочених Дню Гідності та Свободи: вчителі історії провели бесіди «Небесна сотня. Зима, що нас змінила»; шкільний уряд організував фотовиставку «Революція гідності – окроплена кров’ю»; педагог-організатор та учні чергового класу організували перегляд тематичних відеороликів на перервах, у бібліотеці діяла тематична виставка «День Гідності та Свободи».