![Майстер-клас з «Мінної безпеки» Майстер-клас з «Мінної безпеки»](/uploads/posts/2024-04/1712673112_kopiya-14.jpg)
9 квітня 2024 року
в навчально-тренувальному центрі з мінної безпеки ліцею класний керівник 4-Г класу Юлія Телюк провела показовий майстер-клас з теми «Мінна безпека. Що потрібно знати та виконувати» для учнів та класних керівників 1-6 класів.
Учасники закріпили свої навички з безпеки, які допоможуть їм бути впевненими та розуміти, як діяти у непередбачуваних ситуаціях. У ході заняття вивчали розпізнавання небезпечних зон, основи безпечного підходу та правила комунікації у випадку виявлення підозрілих об'єктів.