![Уроки мінної безпеки Уроки мінної безпеки](/uploads/posts/2024-04/1714134215_kopiya-1714130766178.jpg)
Сьогодні в другокласників
пройшли уроки мінної безпеки, під час яких класні керівники ЛЮДМИЛА Манзик, ІРИНА Мороченець та ТАМАРА Воробей ознайомили дітей з інформацією про вибухонебезпечні предмети та небезпеку, яку від них можна очікувати; вчили, як відрізняти вибухонебезпечні предмети та знаки, які попереджають про них. Під час заняття, яке було організоване в навчально-тренувальному центрі, педагоги виховували пильність, обережність, почуття самозбереження та формували навички безпечного поводження маленьких ліцеїстів з цими предметами.