![Кінотеатр просто неба Кінотеатр просто неба](/uploads/posts/2021-09/1630670148_kopiya-241246376_871667227102599_4585306830178162161_n.jpg)
02 вересня 2020 року о 20 год
на території Володимирецького ліцею «Колегіум» адміністрацією закладу було організовано вечірній перегляд україномовних фільмів у двох локаціях. Учнів 6-9 класів переглянули фільм «Сторожова застава», учні 10-11 класів - «Пекельна хоругва, або Різдво козацьке».
Мета проєкту — показати сучасне українське кіно здобувачам освіти, які не мають змоги відвідувати кінотеатри та які у звичних умовах не мають можливості перегляду фільмів на великому екрані.