![Вітаємо! Вітаємо!](/uploads/posts/2021-09/1632228654_dsc_7924-kopya.jpg)
21 вересня 2021 року,
у Міжнародний день миру, відбувся урок-зустріч для учнів 10-11-х класів з директором ліцею Анатолієм Остапенком. Під час зустрічі директор відзначив команду юнаків ліцею «Поліська Січ», яка взяла участь у Всеукраїнській військово-спортивній грі «Вояцький дух» та зайняла 5-е місце серед 30-ти команд з усієї України. Вітаємо хлопців та бажаємо, щоб вони не знали слова війна, а навички захисників Вітчизни здобували лише в тренуваннях та на змаганнях.