![Навчально-польові збори учнів військово-спортивного профілю. Навчально-польові збори учнів військово-спортивного профілю.](/uploads/posts/2021-09/1631096846_kopiya-dsc_7503.jpg)
07 вересня 2021 року
на базі відпочинку "Вулик" у с. Воронки розпочалися навчально-польові збори для учнів 10-Д класу військово-спортивного профілю ліцею.
Впродовж дня учні працювали відповідно затвердженої програми перебування на базі. Під час зборів провели марш-кидок, тактичні дії з орієнтування, маскування, практичні заняття з вогневої, стройової та медико-санітарної підготовки. Опрацювали техніку метання гранати в обороні та наступі, а також етап «Захоплення ворожого штабу».