![Фестиваль «Осінні фантазії» Фестиваль «Осінні фантазії»](/uploads/posts/2021-09/1632924094_img-57073df08d7fb4c2c98d06b41985cda0-v-kopya.jpg)
На вулицях оселилася осінь,
яка своїм золотим пензликом розмальовує листя дерев та квітів. Різнобарв’я кольорів надихнуло влаштувати 29 вересня у ліцеї фестиваль композицій «Осінні фантазії».
Школярі, класні керівники та батьки творчо підійшли до такого заходу і створили оригінальні композиції на осінні мотиви. Матеріалами для втілення творчих фантазій були осінні дари природи: фрукти, овочі, квіти, листя, гілки дерев, які допомогли створити яскраві витвори та цікаві фотозони.
Дякуємо всім за участь у фестивалі та за свято для великої шкільної родини.