![Благодійна акція «Монетки дітям» Благодійна акція «Монетки дітям»](/uploads/posts/2021-09/thumbs/1631535148_fb_1200x630.png)
З 1 по 30 вересня 2021 року
за ініціативи Національного банку України та підтримки Міністерства освіти та науки України благодійний фонд «Таблеточки» проводить Всеукраїнську благодійну акцію «Монетки дітям» на підтримку онкохворих дітей. Мета акції – зібрати монети номіналом у 25 копійок та перетворити їх на потужну допомогу для сотень дітей, що борються з раком.
Запрошуємо взяти участь в акції учнів, батьків та учителів закладу.