
З 11 по 15 травня 2026 року
у ліцеї проходить Тиждень Європи. Сьогодні, 11 травня, учні 6-Г класу провели пізнавальну мандрівку «Євросоюз: історія та факти», під час якої занурилися в історію створення ЄС, дослідили його цінності та ключові етапи розвитку.
Для учнів 5 класів була проведена інформаційно-пізнавальна бесіда «Україна – європейська держава». Справжній інтелектуальний батл «Відгадай країну ЄС» організували для учнів 6 класів, змагаючись у знаннях столиць, традицій та символів європейських народів.
Яскравим фіналом дня став патріотичний флеш-моб «Миру тобі, моя Україно» у 5-В класі, який нагадав усім: наш шлях до Європи — це шлях до миру та свободи.