![Екскурсія Екскурсія](/uploads/posts/2024-05/1714658936_kopiya-2-img_20240501_154340.jpg)
01 травня 2024 року
учні 4-Б класу разом із класним керівником побували на популярному фестивалі тюльпанів “Волинська Голландія”. Діти були в захваті від такої кількості та різновидів цих квітів, отримали фантастичні враження від неймовірної кольорової палітри. На них чекали цікаві фотозони, футкорди, атракціони.
І це все - у нас на Волині, під боком. Не треба їхати за тисячу кілометрів до Голландії, щоб побачити різнобарв'я тюльпанів.