![ІІ Всеукраїнський літературно-мистецький благодійний фестиваль "СловоДзвін" у м.Звягель ІІ Всеукраїнський літературно-мистецький благодійний фестиваль "СловоДзвін" у м.Звягель](/uploads/posts/2024-05/thumbs/1716464232_kopiya-img-1ed4a2bc8fc80a7c66b8b5fc88f11e42-v.jpg)
18 – 19 травня 2024 року
другий рік поспіль відбувся благодійний мистецький фестиваль, де зібралися письменники і музиканти з різних куточків України: від Заходу до Сходу, від Півночі - до Півдня.
Саме слово, поетичне і пісенне, що так дзвінко лине з уст митців, об'єднало усіх у Звягелі. І цього разу воно звучало в одному з найчарівніших місць - там, де народилася Леся Українка, в Літературно-меморіальному музеї у Звягелі.