![Х Великодній фестиваль Х Великодній фестиваль](/uploads/posts/2024-05/1714729997_free-1-kopya.png)
02 травня 2024 року
в ліцеї стартував Х Великодній фестиваль. На учнів та гостей закладу чекає безліч заходів на великодню тематику: конкурси, майстер-класи, лекції, бесіди, виховні години, перегляди фільмів і мультфільмів, знайомство з великодніми традиціями, святкові фотозони. Головним експонатом фестивалю стало писанкове дерево, яке є символом початку життя.
Великодній фестиваль триватиме до 14 травня, отож, долучайтеся!