![«СОКІЛ» («ДЖУРА») «СОКІЛ» («ДЖУРА»)](/uploads/posts/2024-05/1716379636_kopiya-dsc_9406.jpg)
22 травня 2024 року
в ліцеї відбувся шкільний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») серед учнів 1-х класів, метою якого є виховання юних патріотів України. Школярі змагалися в командних іграх військово-спортивного, культурно-інтелектуального та патріотичного спрямування. За результатами змагань перемогу розділили рої «Барвінчата» 1-А класу (класний керівник Ситай Н.М.) та «Мальви» 1-В класу (класний керівник Швирид Л.П.).
Вітаємо наших маленьких чемпіонів!