![Українських учнів 5–11 класів навчатимуть прав дитини Українських учнів 5–11 класів навчатимуть прав дитини](/uploads/posts/2024-05/1714572964_1-youngsters-studying-to_i.jpg)
В Україні розпочали масштабний проєкт
навчання українських учнів прав дитини згідно з Європейською соціальною хартією.
Проєкт реалізує Асоціація інноваційної та цифрової освіти за підтримки Ради Європи в межах проєкту «Посилення соціального захисту в Україні» та Офісу омбудсмана України.
Метою проєкту є формування у здобувачів освіти обізнаності у своїх соціальних правах, закріплених в ЄСХ, формування первинних навичок захисту своїх прав та залучення до правозахисної діяльності, спрямованої на імплементацію європейських соціальних стандартів в України.