!["Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги" "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги"](/uploads/posts/2024-05/1715694916_kopiya-image_64873271.jpg)
Підійшов до завершення
районний етап Проєкту "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги", який проходив під гаслом "Разом переможемо". Команди ліцею достойно виступили у таких видах спорту як спортивне орієнтування, черліденг та футзал.
За результатами змагань команди зі спортивного орієнтування та футзалу посіли почесне друге місце, а команда з черліденгу зайняла четверту сходинку в турнірній таблиці.
Вітаємо усіх учасників та бажаємо нових спортивних перемог!
Разом переможемо!